Zadzwoń teraz

Ogrodzenia tymczasowe - sprzedaż i wynajem

Ogrodzenia tymczasowe

AWES od samego początku działalności oferuje najwyższej jakości ogrodzenia tymczasowe produkcji Polskiej. Najbardziej popularnymi ogrodzeniami tymczasowymi stosowanymi w budownictwie są ogrodzenia tymczasowe ażurowe i ażurowe z plandekami zasłaniającymi. W ofercie mamy również ogrodzenia tymczasowe pełne z blachy trapezowej. Do polecanych systemów ogrodzeń mamy wszystkie akcesoria (złącza, plandeki, podpory, podstawy betonowe i PCV, bramy, furtki, zawiasy i koła).

Jako firma zajmująca się dostarczaniem najwyższej jakości sprzętu budowlanego, naszym klientom oferujemy także profesjonalne ogrodzenia tymczasowe, które zapewnią ochronę przed niepożądanymi gośćmi podczas nieobecności pracowników na placu budowy.

Proponowane rozwiązania izolujące miejsce robót budowlanych stosowane jest także w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom znajdującym się w pobliżu. Nasze produkty skutecznie oddzielają strefę robót od chodnika, jezdni czy innych miejsc publicznych, w których mogą pojawić się inne osoby.

Bariery ostrzegawcze i wygrodzenia drogowe PVC

Tymczasowe bariery ochronne i wygrodzenia drogowe PVC to lekkie, łatwe, uniwersale i trwałe zastępstwo barier stalowych. To doskonałe rozwiązanie zabezpieczające wszelkiego rodzaju prace drogowe, wodno-kanalizacyjne, gazownicze i inne remontowe. Mogą być stosowane w każdych warunkach. Ich lekkość znacznie ułatwia tworzenie wygrodzeń oraz ich reorganizację. To najlepszy wybór np. dla firm z sektora wodno-kanalizacyjnego, gazowniczego, drogowego lub energetycznego.

W ofercie:

 • barierki ostrzegawcze / zapory drogowe;
 • zestawy barierowe składane;
 • pachołki drogowe;
 • separatory drogowe;
 • tablice kierujące;
 • podstawy drogowe i stopy;
 • bariery stalowe.

Zapytaj o ten produkt

Zostaw nam do siebie kontakt, a nasz doradca odezwie się,
odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę.


  Szukasz rozwiązań
  technicznych?

  Zachęcamy do kontaktu
  z naszymi specjalistami.

  +48 519 087 892
  Zadzwoń do nas
  biuro@awes.pl
  Napisz do nas
  Finansowanie specjalnie dla Ciebie!