Zadzwoń teraz

Rusztowania - sprzedaż z dostawą na terenie Polski.

Oferujemy

Czym cechują się produkty w naszym asortymencie?

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kilka najpopularniejszych rodzajów rusztowań. Są to zatem konstrukcje elewacyjne, modułowe, ramowe, jezdne (np. KRAUSE), systemowe, warszawskie, a także kozły budowlane, które mogą pełnić rolę podpory dla podestu.

Posiadamy wszystkie produkty montażowe jak i elementy dodatkowe, które sprawiają, że nasze rusztowania mogą stanąć nawet na budynkach o najbardziej skomplikowanych kształtach. Odpowiedni dobór systemu rusztowania jak i elementów dodatkowych sprawia, że nasze rusztowania mogą służyć również do takich prac jak m.in.: remonty mostów, budowy dużych obiektów technicznych, budowy infrastruktury drogowej, przemysłowej, remontów rurociągów i taśmociągów.

Rusztowania

Niezawodne, stabilne, łatwe w montażu i o konkurencyjnej cenie – takie właściwości powinny mieć rusztowania, które wybierzesz do pracy w Twojej firmie. Ważne jest też, aby posiadały odpowiednie certyfikaty. Bez wątpienia dobrym wyborem będzie zatem zakup konstrukcji od renomowanych producentów – np. rusztowania PlettacKRAUSE czy RUX, dostępne w naszym asortymencie – ponieważ te produkty z całą pewnością będą posiadały wszelką dokumentację, dopuszczającą je do użytkowania na terenie Polski i Europy.

W naszej ofercie znajdują się rusztowania WARSZAWSKIE, PLETTAC, KRAUSE, RUX, TERMOSPRZĘT, MODUŁOWE, RAMOWE oraz L-0,73.

Oferujemy systemy rusztowań wykonane z najwyższej jakości stali lub aluminium.

Każdy z zestawów wyposażony jest we wszystkie elementy zgodnie z przepisami BHP oraz obowiązującym prawem.

Szukasz rozwiązań
technicznych?

Zachęcamy do kontaktu
z naszymi specjalistami.

+48 519 087 892
Zadzwoń do nas
biuro@awes.pl
Napisz do nas
Finansowanie specjalnie dla Ciebie!